Gratis

Specialist Resurse Umane

Frigotehnica S.A.

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unui Specialist în Resurse Umane dedicat și experimentat pentru a se alătura echipei noastre. Candidatul ideal va avea o înțelegere profundă a practicilor și procedurilor de resurse umane și va fi capabil să gestioneze eficient toate aspectele legate de resursele umane în cadrul companiei.
Dacă ești pasionat de resurse umane și dorești să contribui la succesul unei companii, te invităm să aplici!

Studii universitare finalizate cu diploma de licenta in specialitatea Resurse Umane, Economie, Administrarea afacerilor sau similar.
Experiență de minimum 3 ani într-un rol similar preferabil, in companii cu peste 200 de salariati
Experienta de lucru intr-un ERP - obligatoriu (SAP sau True HR - reprezinta un avantaj)
Cunostinte solide de Legislatia Muncii
Abilități excelente de comunicare și relaționare.
Atitudine pozitiva, gandire analitica, spirit dе initiativa si orientare spre rezultat;
Capacitatea dе a lucra eficient in echipa si dе a respectarea termene.
Cunostinte avansate Suita Microsoft Office
Limba Engleza – nivel mediu

Descrierea jobului

Transmiterea Registrului General de evidenta al salariatilo (REVISAL);
Administrarea dosarelor de personal și asigurarea conformității cu legislația muncii;
Elaborare contracte ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀de munca, decizii si acte aditionale pentru diverse modificari de personal;
Mentinerea evidentei concedii lor de odihna si consilierea salariatilor privind modul de calcul al concediilor;
Completarea si transmiterea rapoartelor statistice precum si a altor rapoarte de analiza solicitate de companie;
Intocmirea adeverintelor de salariat si a adeverintelor de vechime;
Mentinerea bazei de date a personalului;
Arhivarea fizica si electronica a documentelor;
Oferirea de suport și consiliere angajaților în probleme legate de resurse umane;
Coordonarea proceselor de evaluare a performanței;
Gestionarea relațiilor de muncă și rezolvarea conflictelor;
Raportarea indicatorilor de resurse umane la nivel de grup;
Mentinerea relatiei cu autoritatile locale;
Depunerea documentatiei aferente deplasarilor transnationale.

Pachet beneficii:
Pachet salarial atractiv;
Sistem de bonusuri si compensatii in conformitate cu prevederile interne;
Asigurare medicala privata;
Tichete de masa;
Laptop, Telefon mobil;
Mediu de lucru plăcut intr-o echipa dinamica;
Acces la diverse programe de training și dezvoltare.

Frigotehnica este unul dintre furnizorii importanti in domeniul frigului din Romania si ofera solutii complexe de frig pentru retail si industrial.

Publicat 19 Sept. 2024 Reactualizat 19 Sept. 2024 Expiră 19 Oct. 2024