Gratis

SPECIALIST RESURSE UMANE

F & L Eurocont S.R.L.

Candidatul Ideal

Birou de contabilitate angajăm: SPECIALIST RESURSE UMANE Motivat și cu experiență în domeniul resurselor umane.

Candidatul ideal:
  • Minim 3 ani experiență în domeniul salarizării.
  • Bune cunoștințe în domeniul legislației muncii.
  • Cunoștințe de limba engleză nivel mediu.
  • Abilități avansate de operare MS Office: Excel și Word.
  • Cunoașterea programului de contabilitate Saga prezintă un avantaj.
  • Persoană energică, ordonată, riguroasă, răbdătoare, responsabilă, cu spirit de echipă și dornică de a progresa;
  • Implicare și spirit de inițiativă.

Descrierea jobului

Activitatea presupune asigurarea serviciilor de resurse umane pentru clienții noștri.

Biroul nostru este în Cluj-Napoca.

Așteptăm CV-urile voastre ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄pe adresa de e-mail: office@feurocont.ro

Informații suplimentare la telefon 0264 - 487175

Descrierea companiei

Birou de contabilitate
Publicat 9 Sept. 2024 Reactualizat 9 Sept. 2024 Expiră 9 Oct. 2024