Gratis

Specialist Relatii Clienti

Enk Jv Homecare S.R.L.

Candidatul Ideal

Candidatul ideal este o persoană entuziastă, comunicativă și orientată către clienți, cu capacitatea de a gestiona situațiile dificile într-un mod calm și profesionist. Ești un bun ascultător și poți empatiza cu nevoile clienților, oferindu-le cele mai bune soluții. Ai abilități excelente de organizare și îți place să lucrezi într-un mediu dinamic, unde multitasking-ul este esențial. Cunoștințele de bază de operare pe PC și utilizarea Microsoft Office (Excel, Word) sunt cerințe de bază, iar limba engleză la nivel conversațional este apreciată. Experiența anterioară în relații cu clienții constituie un avantaj important, dar suntem deschiși și pentru persoane care sunt dispuse să învețe și să se dezvolte. Te vom instrui dacă ai atitudinea potrivită!

Descrierea jobului

În calitate de Specialist Relații Clienți, vei fi responsabil pentru oferirea suportului necesar clienților prin intermediul telefonului și al platformei ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄WhatsApp, răspunzând prompt la toate întrebările și nevoile acestora. Printre atribuțiile tale se numără gestionarea retururilor și garanțiilor, precum și obținerea și analizarea feedback-ului clienților pentru a contribui la îmbunătățirea constantă a serviciilor oferite. De asemenea, vei colabora strâns cu celelalte departamente pentru a oferi soluții eficiente și a asigura o experiență pozitivă clienților. Activitatea se desfășoară la depozitul nostru din Galați, într-un mediu dinamic, unde vei avea ocazia să îți dezvolți abilitățile și să contribui la creșterea companiei.

Suntem o companie în plină dezvoltare, specializată în domeniul comerțului online pe platforma eMag și site-uri proprii. Echipa noastră este dedicată și pasionată de oferirea unor servicii de calitate, iar soluțiile noastre includ si gestionarea relațiilor cu clienții. Colaborăm strâns cu clienții pentru a le oferi rezultate excelente, iar echipa noastră joacă un rol esențial în succesul companiei.
Publicat 20 Oct. 2024 Reactualizat 20 Oct. 2024 Expiră 19 Nov. 2024