Gratis

Specialist Marketing

SC SPYSHOP SRL

Candidatul Ideal

  • Implicare
  • Seriozitate
  • Experiență
  • Creativitate
  • Proactivitate
  • Persoana organizată
  • Voie buna

Descrierea jobului

  • Dezvoltă, implementeză și gestionează campaniile PPC pe mai multe platforme (Google Ads, Meta Ads, Tik Tok Ads etc.) pentru ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄a atinge scopurile și obiectivele companiei.
  • Gestionează rețeaua de bannere outdoor (OOH) – propune locații noi cu potential.
  • Implementează campaniile promoționale pe site (platforma de e-commerce)
  • Monitorizează și analizează valorile de performanță ale campaniilor, rata de conversie și rentabilitatea acestora.
  • Generează rapoarte regulate despre performanța campaniilor și oferă recomandări pentru îmbunătățire.
  • Monitorizarea concurenței (demografia clienților, prețuri, distribuție).
  • Cercetarea pieței pentru a găsi răspunsuri despre cerințele, obiceiurile și tendințele consumatorilor.
  • Menținerea relației cu clienții și alți colaboratori (furnizorii externi) pentru a executa evenimente promoționale și campanii.

Ce punem la dispozitie
  • Salariul în funcție de experiență și expertiză;
  • Posibilitatea de a contribui la crearea unui viitor mai verde si mai durabil
  • Abonament medical la clinicile Medicis
  • Prime de sărbători;
  • Apă, cafea și fructe la birou
  • Team building;
  • Posibilitatea reală de dezvoltare și avansare în cadrul companiei.

Având o experiență de peste 10 ani de zile, www.spy-shop.ro este lider pe piața online din România în distributia de echipamente de securitate, supraveghere și monitorizare. Magazinul a fost lansat în anul 2008 și este administrat de societatea SPYSHOP SRL, firma cu capital integral Românesc cu sediul în localitatea Timișoara.
Publicat 11 Sept. 2024 Reactualizat 18 Sept. 2024 Expiră 11 Oct. 2024