Gratis

Specialist Marketing Offline & Online

OCEAN FISH

Candidatul Ideal

  • are experienta in domeniu de minim 3 ani;
  • astudii superioare – constituie avantaj;
  • are aptitudini specifice domeniului Marketing;
  • are abilitati avansate de operare internet, PC;
  • este o persoana dinamica, implicata si responsabila;
  • are abilitati de organizare si atentie la detalii;da dovada de seriozitate, putere de munca, gandire pozitiva;

Descrierea jobului

  • asigura strategiile de marketing online si offline si dezvolta pozitia brandului companiei pe piata;
  • asigura realizarea strategiilor pe termen ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈scurt si lung pentru marketing online ale companiei in limitele respectarii temeiului legal;
  • asigura implementarea planului si politicii de marketing online si offline stabilite la nivelul intregii companii;
  • contribuie la realizarea campaniilor de promovare a noilor produse / servicii lansate, urmareste rezultatele acestora si proiecteaza chestionare pentru studiul pietei;
  • realizeaza studii si elaboreaza propuneri privind lansarea de noi produse / servicii, stoparea vanzarii anumitor produse / servicii sau dezvoltarea unor noi linii de afaceri;
  • elaboreaza si actualizeaza toate site-urile de socializare media, inclusiv pagina de internet ale companiei;
  • mentine activitatea de Marketing in special online;
  • coordoneaza actiuni de publicitate / advertising, elaboreaza si actualizeaza cataloagele si materialele de prezentare ale companiei (tiparite sau in format electronic), in colaborare cu Departamentul de Marketing si Vanzari;
  • culege, prin utilizarea instrumentelor specifice mediului online, informatii pentru dezvoltarea brandurilor companiei si dezvolta politici de fidelizare a clientilor existenti;

Compania OCEAN FISH are un istoric de 24 ani pe Piata din Romania, fiind cea mai mare Fabrica de import, procesare si distributie a produselor din peste si fructe de mare, cu o investitie in infrastructura sa de peste 20 mil Euro.

Standardele Companiei sunt la cel mai inalt nivel, oferind astfel produse certificate IFS, MSC, HACCP.

Materia prima este achizitionata din intreaga lume si doar de la furnizori acreditati ( vapoare agreate de UE, crescatorii acreditate, surse sustanabile etc).

Intreaga Echipa este formata din aprox. 250 de angajati. Compania detine si propria flota de transport prin care isi realizeaza distributia atat in tara cat si in afara tarii.

OceanFish este un Brand international recunoscut ca "the Leading Seafood importer and processor from Romania", prezenti la majoritatea Targurilor internationale in segmentul de Food.

In prezent Compania OceanFish detine o cota de piata de 20% si tinde de a creste Gama in continuare cu produse delicioase din peste si fructe de mare.

OceanFish - Pasiunea noastra este pestele!

Publicat 10 Sept. 2024 Reactualizat 10 Sept. 2024 Expiră 10 Oct. 2024