Gratis

Specialist Marketing @ MERON

MERON

Candidatul Ideal

Candidatul ideal:

Suntem Meron, cea mai mare lanț de coffee shop uri de specialitate din România. În prezent, căutăm un Specialist Marketing cu experiență foto-video pentru a promova, susține și dezvolta creșterea mărcii, alături de o echipă de 5 specialiști.

Cerinte:
  • Puncte forte:
  • Cunoștințe foto-video
  • Nivel avansat în suita Adobe - Photoshop, Lightroom, PremierePro
  • Diversitate în posibilitățile și stilurile de editare
  • Portofoliu foto-video

Descrierea jobului

  • Crearea de conținut foto-video pentru brand
  • Realizarea de texte specifice si materiale de comunicare online pentru rețelele Social Media ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀ale companiei
  • Implementarea activitatilor de branding pentru targuri, expozitii sau evenimente specifice
  • Propunerea si participarea la conceperea si realizarea materialelor de marketing
  • Monitorizarea media pentru brand, companie si produsele sale
  • Implementarea activităților de marketing, urmărind încadrarea în bugetele și termenele agreate

NOTĂ: Lista completă a sarcinilor, beneficiilor și recompenselor financiare va fi discutată ulterior, într-un interviu viitor.

Meron este cel mai mare lant de coffee shop-uri de specialitate din Romania. Povestea noastra a inceput in 2015 cand am deschis prima locatie in Cluj-Napoca. In prezent, avem 22 de locatii deschise si planificam sa ne extindem la nivel international. Inca de atunci, ne-am dedicat intreaga energie pentru a praji si a prepara cafea pentru oameni din intreaga lume.

Pe tot parcursul procesului, de la ferma pana la ceasca, contribuim constant la dezvoltarea industriei cafelei de specialitate - prin achizitionarea cafelei de calitate , prajirea, prepararea si impartasirea cafelei. Suntem pasionati de oameni remarcabili si dedicati, care fac posibile aceste realizari, care sprijina cu mandrie calitatea serviciilor noastre, se bucura de interactiunea cu comunitatea noastra si, mai presus de toate, iubesc munca lor. Credem ca pasiunea pentru cafeaua de specialitate aduce cu adevarat oamenii impreuna.
Publicat 29 Mai 2024 Reactualizat 26 Iun. 2024 Expiră 28 Iun. 2024