Gratis

Specialist Logistica

Audio Nova SRL

Candidatul Ideal

- Amabil
- Sociabil
-Punctual
-Integritate fizica
-Conformist
-Implicat

Aptitudini necesare:
- Aptitudine generală de învățare
- Aptitudini de comunicare
- Aptitudini de calcul
- Aptitudinea de a lucra cu documente

Descrierea jobului

Cerințe:
Studii superioare finalizate cu specialitate în contabilitate primară;
Cunoștințe de legislație gestiune stocuri
Flexibilitate și adaptabilitate;
Cunoștințe pentru operare ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄PC (MS Office)
Memorie vizuala
Spirit organizatoric

Responsabilități:
Asigură gestiunea fizică a stocului de marfă
Operează în stoc mișcările de marfă
Pastrează documentele justificative legate de stocuri
Efectuează lunar inventarul stocului de marfă
Participă activ la operațiunile de încarcare/descărcare a mărfii la/din magazia firmei
Introduce marfa în stoc în baza documentelor de intrare
Efectuează operațiuni de intrare în stoc a mărfii
Efectuează recepția fizică a mărfii la intrarea în magazia firmei
Emite avize de expediție pentru mărfurile ce părăsesc firma, în condițiile prevăzute de lege
Verifică documentele la introducerea NIR-ului și semnalează eventualele neconcordanțe
Inregistrează, prelucrează și păstrează informațiile referitoare la situația stocurilor
Utilizează eficient spațiul de depozitare a mărfurilor
Urmărește ca marfă introdusă în stocul central să fie sigilată

Beneficii:
Training;
Salariu atractiv și bonusuri;
Suport și un mediu de lucru prietenos;
Stabilitate.

De 24 de ani, înțelegi, trăiești și iubești cu aparatele auditive Audionova.

Aducem bucuria sunetelor înapoi în viața ta și suntem alături de tine cu soluții potrivite de reabilitare auditivă, acolo unde tratamentul medicamentos sau soluțiile chirurgicale au dat greș.

Fie că îți este dor să te bucuri de sunetele naturii sau de râsetele nepoților, la Audionova te bucuri de aparate auditive personalizate, potrivite dorințelor tale, realizate cu ajutorul tehnologiei 3D.

Pentru că auzul tău este responsabilitatea noastră, alegem tot ce este mai bun pentru tine. De aceea, folosim aparatură de diagnosticare a hipoacuziei de ultimă generație și suntem unicul distribuitor de aparate auditive ReSound în Romania.

Publicat 23 Aug. 2024 Reactualizat 19 Sept. 2024 Expiră 22 Sept. 2024