Gratis

Specialist IT

Top Line Europa

Candidatul Ideal

- Atitudine proactiva
- Studii superioare de specialitate;
- Cunostinte sisteme de operare Windows, Mac OS
- Cunostinte Office365 (Azure, Exchange, OneDrive etc.)
- Experienta profesionala minim 2 ani;
- Cunostinte de limba engleza
- Avantaj: cunostinte HTML, CSS, PHP, Magento, Shopify, Wordpress

Descrierea jobului

- Helpdesk curent pentru utilizatorii grupului de firme.
- depanari probleme hard-soft specifice statii de lucru, servere si periferice;
- ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀instalare si configurare retele;
- instalare/configurare/monitorizare/diagnosticare/intretinere aplicatii si echipamente de backup
- instalare/configurare/monitorizare/diagnosticare/intretinere /acces FTP, VPN, sisteme de operare, Office 365, Telefoane
- instalare/configurare/monitorizare/diagnosticare/intretinere echipamente de supraveghere video, aplicatii de monitorizare video
- instalari/troubleshooting aplicatii de business (SAP, WMS, SFA etc.)
- instalare/configurare/monitorizare/diagnosticare/intretinere echipamente si software pentru industria de retail (POS, case de marcat, software, sonorizare etc)
- instalare/configurare/monitorizare/diagnosticare/intretinere echipamente si software pentru warehouse (statii de lucru, imprimante etichete, pda-uri, sisteme access, supraveghere video)
- actualizare site intern

Avand o experienta de 27 ani, Top Line este lider pe piata din Romania in domeniul distributiei de aparatura si mobilier pentru saloanele de infrumusetare, precum si de branduri cosmetice profesionale de lux.

Publicat 21 Aug. 2024 Reactualizat 16 Sept. 2024 Expiră 20 Sept. 2024