Gratis

SPECIALIST IT

Frigotehnica S.A.

Candidatul Ideal

Daca:
  • esti o persoana creativa, pasionata de programare, cu spirit de initiativa;
  • ai studii superioare in domeniul IT;
  • ai experienta IT atat hardware, cat si software, inclusiv solutii de securitate IT, antivirus, backup/restore;
  • ai abilitati de administrare/configurare/exploatare sisteme de operare Microsoft (Server, Win, 10) si Office 365;
  • cunosti partea de retele LAN, WAN, VPN;
  • esti mobil si disponibil pentru deplasari la sediile unitatilor noastre de business;
  • cunosti SQL, PHP si alte limbaje de programare;
  • ai cunostinte de limba engleza;
Atunci locul tau este alaturi de noi!

Descrierea jobului

Descrierea responsabilitatilor:
  • participi la asigurarea mentenantei si administrarii infrastructurii IT din cadrul companie;
  • asiguri suport tehnic software/hardware pentru sisteme ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂de operare, aplicatii, infrastructura;
  • propui si sa participi la dezvoltarea altor aplicatii in cadrul companiei.
Pachet beneficii:
  • Pachet salarial atractiv;
  • Tichete de masa;
  • Asigurare de sanatate;
  • Bonus de performanta;
  • Programe de training;
  • Zile suplimentare de concediu si pentru evenimente de familie;
  • Mediu de lucru plăcut intr-o echipa dinamica.

Frigotehnica este unul dintre furnizorii importanti in domeniul frigului din Romania si ofera solutii complexe de frig pentru retail si industrial.

Publicat 28 Mai 2024 Reactualizat 25 Iun. 2024 Expiră 27 Iun. 2024