Specialist intretinere / Inginer electronic / Inginer mecatronic

JORDAN RIVER RECRUITMENT S.R.L.

Candidatul Ideal

Educație și abilități personale:
-Pregătire ca inginer mecatronic, inginer electronic sau o calificare comparabilă care a fost dobândită în practica profesională.
-Experienta cu roboti industriali constituie un avantaj.
- Nivel ridicat de angajament.
-Bune abilitati de comunicare si lucru in echipa.
-Mod analitic si metodic de lucru.

Descrierea jobului

Jordan River Recruiment recruteaza Specialist intretinere / Inginer electronic / Inginer mecatronic disponibil pentru relocare in Germania.

Sarcinile tale:
︁︀​︂︃︃​︈︃​︀-Detectarea si eliminarea defectiunilor la diverse comenzi (electrice, pneumatice, hidraulice), precum si in mecanica sistemelor de productie si a resurselor de operare.
-Intretinerea si repararea facilitatilor de productie si a resurselor de operare.
-Reglarea si optimizarea sistemelor de productie.
-Constructia si asamblarea sistemelor de productie si a resurselor de operare.

Noi oferim:
- Lucru provocator și orientat spre viitor într-o companie internațională.
- Salarizare corectă și în funcție de performanță.
- O cultură corporativă care se concentrează pe individ.
-Un loc de muncă modern și o echipă tehnică care așteaptă cu nerăbdare să te vadă.
-Cazare asigurata de catre angajator
-Posibilitatea realizarii de ore suplimentare
-Asigurare medicala
-Salariu: 2.800 - 3.300 euro/luna
Publicat 3 Iul. 2024 Reactualizat 3 Iul. 2024 Expiră 2 Aug. 2024