Gratis

Specialist în procesarea comenzilor online

Coriolan Aur Smarald S.R.L.

Candidatul Ideal

Căutăm o persoană organizată, atentă la detalii și dornică să contribuie la succesul echipei noastre de Făurari de fericire.

Descrierea jobului

  • Gestionarea inventarului și selectarea produselor conform comenzilor primite de la clienți (pe site-ul www.coriolan.ro și pe platformele terțe unde ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄produsele Coriolan sunt listate).
  • Împachetarea cu atenție a produselor pentru a asigura livrarea în condiții perfecte.
  • Generarea facturilor corecte și gestionarea documentației necesare pentru expediere.
  • Respectarea termenelor de expediere și gestionarea mai multor comenzi simultan.
  • Utilizarea sistemelor de gestionare a inventarului și a software-ului de procesare a comenzilor.
  • Asigurarea acurateții și calității în toate etapele procesului de îndeplinire a comenzilor.
  • Rezolvarea problemelor legate de comenzi, discrepanțele de inventar sau problemele de expediere.
  • Verificarea stocului de bijuterii și ambalaje și menținerea stocului în limitele stabilite.
  • Menținerea unui spațiu de lucru organizat și curat.
  • Asistență la cântărirea, etichetarea și organizarea bijuteriilor.
  • Vei contribui, de asemenea, la dezvoltarea și optimizarea proceselor de lucru.

Ne dorim de la tine:
  • Abilități organizatorice: Ne dorim o persoană bine organizată care poate gestiona eficient inventarul și comenzile.
  • Atenție la detalii: Acuratețe în selectarea produselor și generarea documentelor.
  • Gestionarea timpului: Abilități eficiente de gestionare a timpului pentru a respecta termenele limită.
  • Cunoștințe medii de operare a calculatorului și Microsoft Office (Word și Excel).
  • Abilități contabile de bază: Capacitatea de a crea și gestiona facturile și alte documente contabile de bază. (avantaj)
  • Abilități de rezolvare a problemelor: Capacitatea de a identifica și rezolva eficient problemele legate de comenzi și inventar.
  • Spirit de echipă: Capacitatea de a lucra bine cu ceilalți într-un mediu colaborativ.
  • Atitudine Pozitivă: Aducerea unei atitudini pozitive la locul de muncă, contribuind la un mediu de lucru plăcut.
  • Dorința de a învăța mai multe despre produsele și serviciile Coriolan.
  • Flexibilitate: Disponibilitatea de a te adapta la schimbare și de a ajuta echipa să-și îndeplinească task-urile.

Ce beneficii vei avea:
  • Concediu de odihnă – 21 zile;
  • Tichete de masă;
  • Mediu de lucru prietenos;
  • Prime de sărbători după perioada de probă;
  • Creșteri salariale regulate, în funcție de rezultate.Descrierea companiei

Coriolan este cel mai mare producător de verighete și bijuterii din aur din România. Din 1996, ne-am îndeplinit cu promptitudine promisiunile față de peste 150.000 de cupluri care s-au bucurat de inelele de logodnă și de verighetele produse de noi în România. Așadar, suntem mândri să ne numim Făurar de fericire.

Publicat 17 Iun. 2024 Reactualizat 24 Iun. 2024 Expiră 17 Iul. 2024