Gratis

Specialist in achizitii publice

COMPANIA MUNICIPALA PARKING BUCURESTI SA

Candidatul Ideal

Gestionarea procesului de achiziții publice, de la identificarea necesităților până la finalizarea contractelor;
Gestionarea relatiilor cu prestatorii de servicii auxiliare in domeniul achizitiilor publice;
Operarea, monitorizarea si actualizarea procedurilor in platforma SEAP/SICAP;
Verificarea si completarea documentațiilor de atribuire și a altor documente necesare în procesul de achiziții;
Asigurarea conformității cu legislația națională și europeană în materie de achiziții publice;
Monitorizarea, evaluarea si raportarea performanței furnizorilor și contractelor în derulare;
Colaborarea cu diferite departamente pentru a asigura alinierea cerințelor și specificațiilor tehnice;
Menținerea unei baze de date actualizate a furnizorilor și contractelor.

Descrierea jobului

Studii superioare finalizate, preferabil în domeniul juridic, economic sau tehnic;
Experiență de minimum 3 ani în domeniul achizițiilor publice;
Cunoștințe ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂solide ale legislației în materie de achiziții publice;
Experiență foarte buna în utilizarea platformei SEAP/SICAP;
Cunoașterea la nivel mediu a pachetului Microsoft Office;
Atenție la detalii, abilități excelente de planificare si organizare;
Capacitatea de a lucra independent și în echipă;
Abilități excelente de comunicare și relaționare.

Compania Municipală Parking București SA a fost înființată prin Hotărârea Consiliului General al Municipiului București nr. 97/2017, având misiunea de a construi, gestiona și exploata parcajele municipale.
Compania noastră are obiective ambițioase, inclusiv optimizarea maximă a spațiilor de parcare publice și rezidențiale, construirea de sisteme inteligente de parcare supraterane și subterane, instalarea de sisteme de plată moderne și eficiente, facilitarea găsirii rapide a locurilor de parcare și îmbunătățirea confortului și calității parcării și traficului în București.

Publicat 26 Iun. 2024 Reactualizat 6 Iul. 2024 Expiră 26 Iul. 2024