Gratis

Specialist Facturare

IMO INVEST TOTAL SRL

Candidatul Ideal

- Experiență anterioară de minimum 5 ani în facturare, de preferat în domeniul imobiliar.
- Cunoștințe solide în calculul și aplicarea indexării în funcție de indicele inflației.
- Abilități excelente de organizare și atenție la detalii.
- Capacitatea de a lucra eficient atât independent, cât și în echipă.
- Competențe bune de utilizare a software-ului de facturare și a pachetului Microsoft Office.
- Abilități bune de comunicare și relaționare cu clienții.

Descrierea jobului

Suntem o firmă de dezvoltare imobiliară dinamică și în continuă creștere cu birourile in Zona Baneasa, dedicată oferirii de soluții ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈moderne și eficiente pentru nevoile imobiliare ale clienților noștri. Căutăm să ne extindem echipa cu un Specialist Facturare talentat și experimentat, care să ne ajute să menținem și să îmbunătățim procesele noastre financiare.
Responsabilități :
- Gestionarea facturării pentru chirii, asigurând acuratețea și respectarea termenelor.
- Gestinonarea facturarii utilitatilor
- Indexarea chiriilor în funcție de indicele inflației.
- Menținerea unei evidențe clare și organizate a tuturor tranzacțiilor financiare legate de chirii.
- Colaborarea cu echipa financiară pentru reconcilierea facturilor și a plăților.
- Răspunsul prompt la întrebările și solicitările chiriașilor privind facturarea.
- Participarea la pregătirea rapoartelor financiare periodice si mentinerea relatiei cu departamentul de contabilitate

Oferim:
- Un mediu de lucru profesionist și dinamic.
- Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în carieră.
- Pachet salarial competitiv și beneficii suplimentare.

Suntem o firmă de dezvoltare imobiliară activă din 2007, specializată în construirea de spații comerciale. Avem o vastă experiență în identificarea și dezvoltarea zonelor propice pentru construcția de centre comerciale în România.
Misiunea noastră:
- Să dezvoltăm proiecte imobiliare de înaltă calitate, care să contribuie la creșterea economică și la îmbunătățirea comunităților locale.
- Să menținem parteneriate durabile cu chiriașii noștri, oferindu-le suport constant și soluții eficiente pentru nevoile lor de afaceri.
Valorile noastre:
- Profesionalism și integritate în toate aspectele activității noastre.
- Inovație și adaptabilitate pentru a răspunde cerințelor pieței imobiliare.
- Angajament față de calitate și excelență în fiecare proiect.
Cu o echipă dedicată și o viziune clară, continuăm să identificăm oportunități de dezvoltare și să construim spații comerciale care să sprijine creșterea afacerilor și să aducă beneficii comunităților în care activăm.

Publicat 1 Iul. 2024 Reactualizat 1 Iul. 2024 Expiră 31 Iul. 2024