Gratis

Specialist Contabil

C&G Auditcont

Candidatul Ideal

Absolvent studii economice superioare.
Experienta minima 5 ani.
Cunostinte privind: evidenta contabila completa, reglementari fiscale;
Cunostinte bune de operare pachet Office;
Cunostinte de operare WinMentor, Charisma ( constituie avantaj)

Descrierea jobului

Descrierere job:
  • Operare documente contabile in programul de contabilitate;
  • Lucrari de inchidere luna/inchiderea exercitiului financiar;
  • Intocmire Situatii financiare anuale ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈si interimare;
  • Stabilirea impozitelor si taxelor aferente activitatii;
  • Intocmire decont TVA ( 300), declaratii: 100,101, 205,207, 390,394, 406.
  • Grad de complexitate: mediu.
Publicat 28 Iun. 2024 Reactualizat 6 Iul. 2024 Expiră 28 Iul. 2024