Gratis

Specialist administrare contractori medicali

Medicover

Candidatul Ideal

Ce cerem de la viitorul coleg?

Cunostinte. Experienta
  • Absolvent studii superioare;
  • Cunostinte avansate de utilizare a aplicatiilor MS Office (Excel, Word, PowerPoint, Outlook etc);
  • Cunostinte minime de contabilitate;
  • Competente de lucru/ abilitati de invatare rapida a sistemelor informatice.
Comportamente / Competente demonstrate la nivel de excelenta:
  • Integritate impecabila;
  • Excelente abilitati de organizare si planificare;
  • Atentie la detalii;
  • Abilitatea de a analiza informatii;
  • Abilitati de comunicare si prezentare: dezvoltare si mentinere de relatii constructive, empatie, colaborare, proactivitate si orientare catre solutii;
  • Cooperare si lucru constructiv in echipa;

Descrierea jobului

Cautam coleg care sa se alature echipei, in rolul de Specialist administrare contractori medicali.

Ne dorim alaturi un coleg foarte priceput ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂in organizare si planificare, in comunicare si inter-relationare, determinat sa obtina rezultate performante in mod constructiv, dispus sa invete si sa creasca,

E important sa stii - daca valorile si principiile tale de viata si munca se manifesta prin: etica impecabila, grija si dorinta de a ajuta oameni, auto-disciplina, disponibilitate manifestata de a lucra impreuna cu altii pentru un bine comun, mai mare - atunci e foarte posibil ca te potrivesti in Echipa.

Ce propunem, ce oferim:

  • Abonament medical MEDICOVER pentru angajat si pentru membrii familiei (sot, copii cu varsta de pana in 18 ani);
  • Tichete de masa;
  • Contract individual de munca;
  • Bonusuri acordate pentru sarbatorile legale (Craciun si Paste);
  • Locatii accesibile;
  • Zile de concediu odihna acordate suplimentar in functie de vechimea in companie (21-25 zile);
  • Zile de concediu de studiu platite;
  • Cursuri si traininguri care sa-ti faca jobul mai usor – platforma de E-learning interna;
  • Posibilitatea de a promova intern in alte roluri in cadrul companiei;
  • Ajutoare financiare si zile libere platite pentru evenimentele familiale;
  • Oportunitati de crestere a veniturilor individuale prin programe interne, dedicate (de ex, Refer a Friend, Lead Medicover).

Despre rol:

In Medicover, rolul are in raspundere 4 arii principale: administrare (de date si documente), control (de date si documente), raportare si comunicare (interna si externa). In mod specific, iata cum anume:

  • Administrare: raspunde de intocmirea si gestionarea contractelor de prestari servicii ale personalului medical (medici) - Contractori Medicover (intocmire de documente, gestionare de date si documente)
  • Raportare: pregateste rapoartele interne specifice, le transmite catre functiile relevante si catre Top Management, realizeaza analiza datelor din rapoarte, emite recomandari si propune solutii de eficientizare/imbunatatire.
  • Control: raspunde de verificarea datelor si a contractelor - din punct de vedere complianta - in aria de responsabilitate desemnata. Propune si realizeaza actiuni proactive (de preintampinare riscuri si erori), precum si actiuni de corectie; realizeaza aceste actiuni atat individual, cat si impreuna cu reprezentantii functiunilor ce intervin in procesele de business respective.
  • Comunicare: este responsabil in principal de comunicarea cu personalul medical care lucreaza in Medicover si care se afla intr-un raport juridic de Prestator de Servicii medicale pentru Medicover. In acest sens, comunica constructiv si eficient cu acesti medici/personal medical, asa incat sa asigure ca relatia contractuala se realizeaza in mod corect si cu premize sporite de crestere.

Inca din primii ani de activitate pe piata serviciilor medicale private din Romania, am pus mereu pacientul in centrul preocuparilor noastre si am depus eforturi pentru a creste calitatea sanatatii. Astfel, am reusit sa construim o retea extinsa de clinici si spitale multidisciplinare, unde le oferim pacientilor servicii integrate de diagnostic, tratament si interventii la standarde de excelenta, tehnologie si echipamente performante, minim-invazive, cu misiunea de a imbunatati rezultatele terapeutice si calitatea actului medical.

Dincolo de investitiile sustinute, reputatia si pozitia Medicover in topul furnizorilor de sanatate sunt rezultatul muncii unei echipe de profesionisti care intelege puterea lui „impreună”. Colaboram strans, impartasim cunostintele si ne sprijinim reciproc. Relatiile bazate pe incredere, respect si transparenta ne unesc si ne motiveaza sa ne depasim asteptarile. Descopera povestea din spatele succesului pe Medicover Romania/ Despre Noi.

Publicat 14 Oct. 2024 Reactualizat 14 Oct. 2024 Expiră 13 Nov. 2024