Gratis

SPECIALIST ACHIZITII

KRONOS LIFE CONSTRUCT SRL
1 poziție
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

Societatea noastra, firma de constructii din Targu-Mures, este in cautarea unei persoane cu pregatire profesionala si experienta in domeniul achizitiilor. Suntem in cautare de o persoana agreabila, serioasa, cu bune abilitati de comunicare, negociere, calm , rabdare, fermitate. Reprezinta un avantaj cunostiintele in domeniul constructiilor: furnizori de materiale, inchieri si vanzari de diferite echipamente tehnologice, etc.

Descrierea jobului

Intretine o buna colaborare cu departementele implicate in domeniul activitatii: conducere, tehnic, aprovizionare, logistica. Se implica in discutiile ce au ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈loc cu privire la diferitele etape de executie a lucrarilor. Identifica , negociaza conditiile comerciale, livrare, astfel incat sa optimizeze toate costurile in cadrul firmei.

Suntem o firma de constructii infiintata in anul 2018, cu activitate specifica in domeniul constructiilor civile. Portofoliul de lucrari este dezvoltat in zona Mures, Cluj, Alba.
Publicat 3 Oct. 2024 Reactualizat 3 Oct. 2024 Expiră 2 Nov. 2024