Gratis

Specialist achizitii

CAMPACK SRL

Candidatul Ideal

Unul dintre cei mai importanti producatori si distribuitori de materiale flexibile de ambalat, CAMPACK SRL, este in cautarea unui Specialist Achizitii, care sa ni se alature.
Jobul implică gestionarea proceselor de achiziție, negocierea cu furnizorii și asigurarea că toate materialele necesare sunt achiziționate in cele mai bune condiții.

​Cerințe:
- Studii superioare în domeniul economic, inginerie sau un domeniu similar
- Experiență de minim 2 ani în achiziții sau într-un rol similar
- Abilități excelente de negociere și comunicare
- Capacitate de analiză și atenție la detalii
- Cunoștințe bune de operare a calculatorului (MS Office)
- Cunoașterea limbii engleze la nivel avansat (cunoașterea unei alte limbi străine constituie un avantaj)

Descrierea jobului

Ce vei face?
- Gestionarea întregului proces de achiziție de la identificarea necesităților, până la plasarea comenzilor și urmărirea livrărilor;
︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈- Negocierea contractelor și condițiilor de achiziție cu furnizorii;
- Solutionarea intarzierilor sau a altor probleme aparute in legatura cu acestea
· Urmarirea inchiderii fluxului de achizitii prin solicitari active
- Monitorizarea performanței furnizorilor și menținerea unei relații de colaborare cu aceștia
- Asigurarea conformității cu politicile și procedurile interne ale companiei
- Identificarea și evaluarea furnizorilor noi in colaborare cu superiorul direct pentru toate categoriile de produse din portofoliul companiei conform strategiei;
- Transmiterea eficienta a informatiilor relevante tuturor departamentelor interesate

Ce oferim?
- Salariu atractiv
- Tichete de masă;
- Decontare transport;
- Mediu de lucru dinamic și oportunități de dezvoltare profesională
- Programe de training și perfecționare
- Posibilitatea de a face parte dintr-o echipă profesionistă și dedicată

Dacă ești o persoană motivată și consideri că te potrivești profilului căutat, așteptăm CV-ul tău la adresa office@campack.ro, aplică și hai să ne cunoaștem!

CAMPACK SRL este unul dintre cei mai importanti jucatori din piata materialelor flexibile de ambalat. Companie antreprenoriala cu capital romanesc infiinatata in 2003, CAMPACK SRL are sediul la Brasov si detine o acoperire nationala logistica de deservire a clientilor. Fiind un producator consacrat in industrie, compania are o echipa tanara, dinamica, care opereaza intr-un mediu de lucru care sprijina initiativa, afirmarea si performanta.
Publicat 29 Iul. 2024 Reactualizat 26 Aug. 2024 Expiră 28 Aug. 2024