Gratis

Specialist Achizitii

SC DUMAR CONSTRUCT SRL

Candidatul Ideal

  • Abilități excelente de comunicare verbală și scrisă, cu capacitatea de a interacționa eficient cu clienții, colegii de echipă și alte departamente.
  • Cunostinte ale pachetului Microsoft Office.
  • Capacitate de organizare, structurare si arhivare date si documente esentiale intr-un mod logic si usor de accesat.

Descrierea jobului

  • Menținerea și îmbunătățirea relațiilor comerciale cu furnizorii.
  • Identificarea furnizorilor noi.
  • Urmărirea comenzilor de la lansare până la recepția produselor ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄sau a serviciilor contractate.
  • Colaborare permanentă cu celelalte departamente în vederea stabilirii în avans a necesarului
Avantaje:
  • Salariu fix, tichete de masă, prime cadou.
  • Telefon, laptop.
  • Mediu de lucru profesionist.
  • Oportunitatea de a lucra într-o echipă tanara si dinamica.

Dumar Construct Prefabricate SRL este o societate 100% privata cu capital integral romanesc ce activeaza pe piata romaneasca de aproximativ 30 ani, in domeniul prefabricatelor de beton. Prefabricatele de beton produse de compania noastra sunt realizate cu cele mai noi tehnologii. Dumar Construct Prefabricate ofera o gama larga de produse prefabricate din beton,destinate domeniilor de infrastructura rutiera, constructii civile, industriale si elemente structurale precum si prefabricate din beton destinate lucrarilor de canalizare.
Publicat 27 Iun. 2024 Reactualizat 27 Iun. 2024 Expiră 27 Iul. 2024