Gratis

SPECIALIST/A DIGITAL MARKETING

DESIGN TENDE S.R.L.
1 poziție
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

-Studii superioare absolvite in domeniul Marketing si Comunicare sau experienta dovedita care sa echivaleze studiile.
-Experienta pe ︍︅︌︉︇︅︍︌​︈︅︅︀​︁︁︎️​︋︊︁︎​︆︂︎︈︂︂︀︉︂︂︉︌un post similar de minim 2 ani este obligatorie.
-Cunostinte de limba engleza - nivel avansat

Cunoștințe foarte bune în:
Marketing digital; Google Ads; Reclame Facebook; Google Analytics; Publicitate grafică; CRO; UX; Strategie digital, optimizare PPC, Roas,CPA, Analytics.

Bune abilitati in:
- Data Studio; TikTok Ads Optmyzr; SEO; Search console; MS Excel;etc
- Capacitate de a dezvolta și executa strategii de marketing digital,
- Gândire creativă pentru a dezvolta conținut digital
- Abilități excelente de comunicare scrisă și verbală

Descrierea jobului

Descrierea jobului:
• asigura implementarea politicii de marketing online pe toate canalele (Google Ads, SEO, Facebook Ads, Email Marketing, Instagram, ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁Pinterest, YouTube, TikTok);
• implementeaza, configureaza si optimizeaza sistemul de Marketing Automation;
• urmareste trendurile pe toate canalele de promovare si vine cu propuneri de optimizare si punere in practica pe fiecare canal in parte;
• Analizarea comportamentului utilizatorilor online și a micro și macro conversii pentru a optimiza rentabilitatea cheltuielilor publicitare;
• Monitorizarea constantă a performanței campaniilor și ajustarea strategiilor pentru ︈a maximiza ROI-ul.
• Defineste si monitorizeaza indicatorii de performanta (KPIs) ai campaniilor de marketing digital;
• Ajusteaza strategiile de marketing impreuna cu echipa responsabila de produs.

Beneficii:

Oferim un job stabil, contract pe perioadă nedeterminată, program luni-vineri 9.00-16.00 , salariu pe măsura implicării și a experienței în domeniu. (Salariul se va discuta în cadrul unui interviu.)

Tende srl este o societate comerciala cu sediul in Bucuresti si punct de lucru in sect 3 strada calin ottoi 11 ( loc unde ne desfasuram activitatea)
Detinem www.tende.ro magazin online ce activeaza in zona de vanzare ferestre si usi
Ne dorim sa formam o echipa frumoasa si puternica de profesionisti cu care sa dezvoltam proiectul nostru
Publicat 8 Oct. 2024 Reactualizat 8 Oct. 2024 Expiră 15 Oct. 2024