Gratis

Șoferi de camion (Categoria C & CE) - Contract olandez

24/7 DRIVE RECRUITMENT S.R.L.
20 poziții

Candidatul Ideal

Calificări esențiale:
  • Permis de conducere pentru camioane (categoria CE sau C) cu cod 95 valabil și card tahograf digital.
  • Minimum 6-12 luni de experiență ca șofer de camion C sau CE.
  • Nivel conversațional de limba engleză ca limbă principală de interacțiune cu angajatorii, dispecerii, coordonatorii, managerii și clienții.
  • Disponibilitate de a călători în Olanda cu mijloace de transport personale.

Observații suplimentare:
  • Cunoașterea fluentă a limbii olandeze reprezintă un avantaj.
  • Experiența livrărilor internaționale constituie un avantaj.
  • Se preferă un permis de conducere curat.

Descrierea jobului

Agenția noastră colaborează cu companii care oferă o varietate de oportunități interesante pentru șoferii de livrare! În aceste roluri, vei ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄juca un rol vital în asigurarea livrărilor eficiente și la timp ale produselor. Responsabilitățile tale vor include de obicei:
  • Transportul unei game largi de bunuri, specifice departamentului în care ești repartizat.
  • Stabilirea ca priorități siguranța, eficiența și livrările la timp.
  • Efectuarea operațiunilor de încărcare și descărcare pentru livrările atribuite, ori de câte ori este necesar.
  • Livrarea produselor către locațiile desemnate, asigurând sosirea corectă și satisfacția clientului.
  • Utilizarea unui computer de bord pentru navigație, urmărire și, potențial, alte sarcini legate de job, după caz.
  • Menținerea documentației corecte și complete pentru toate transporturile, asigurând o evidență fără probleme și finalizarea comenzilor.

Pachet cuprinzător de beneficii:
  • Contract de muncă olandez cu cicluri de plată săptămânale.
  • Concediu de odihna plătit: 25 de zile de concediu anual plătit, plus un bonus de vacanță de 8,3% din salariul anual total.
  • Cazare convenabilă: Cazare confortabilă și complet mobilată, cu toate utilitățile deduse direct din salariu.
  • Plata generoasă pentru orele suplimentare și weekend: Orele suplimentare și munca în weekend sunt compensate cu o primă de 30%, 50% sau 100%, în funcție de orele lucrate.
  • Plan de pensii olandez: Eligibilitate pentru participarea la sistemul de pensii olandez.
  • Asigurare medicală cuprinzătoare.

24/7 Drive Recruitment S.R.L.: Calea ta spre o carieră împlinită în transportul rutier olandez

24/7 Drive Recruitment S.R.L. este legătura ta spre o carieră împlinită în transportul rutier olandez. Conectăm șoferi experimentați cu companii de top din domeniul transportului și logisticii din Olanda. Echipa noastră, cu sediul în Florești, județul Cluj, România, și la evenimentele 24/7 Drive, selectează meticulos candidații pentru aceste oportunități interesante.

Experiența îndelungată în industrie ne-a transformat într-un partener de încredere pentru șoferii care caută joburi de top și pentru angajatorii care caută talente de top. Folosim această rețea pentru a te plasa în poziții care se potrivesc abilităților și aspirațiilor tale.

Alătură-te companiilor lider din Olanda

Clienții noștri, lideri în transportul și logistica olandeză, caută continuu șoferi calificați. Oferim o gamă diversă de oportunități în diverse domenii.

Beneficii pentru șoferii noștri

Angajare stabilă: Bucură-te de oportunități pe termen lung cu companii olandeze de renume.
Contract și beneficii olandeze: Beneficiază de protecțiile sociale olandeze și de un pachet cuprinzător care include salariul săptămânal/la 4 săptămâni, concediu generos (25 de zile + 8% salariu) și contribuții la asigurările sociale olandeze.

Căutăm șoferi profesioniști dedicați colaborării pe termen lung, bazată pe încredere și respect reciproc. Trimiteți CV-ul dumneavoastră la adresa cluj@247drive.com. Permiteți-ne să vă ajutăm să găsiți postul perfect!

Publicat 25 Iun. 2024 Reactualizat 3 Iul. 2024 Expiră 25 Iul. 2024