Gratis

Sofer

AIS CLINICS HOSPITAL

Candidatul Ideal

  • Permis de conducere categoria B, minimum 1 an;
  • Abilități excelente de conducere și cunoștințe solide despre regulile de circulație rutieră;
  • Atenție la detalii și capacitatea de a respecta termenele limită;
  • Abilități de comunicare și interacțiune eficientă cu clienții;
  • Capacitatea de a lucra în echipă și de a se adapta la cerințele în schimbare ale sarcinilor de lucru;
  • Atitudine pozitivă și orientată către rezolvarea problemelor.

Descrierea jobului

  • Completeaza si preda la casieria unitatii, la intoarcere din ruta de distributie, documentele care insotesc marfa (facturi, avize);
  • Incaseaza ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂contravaloarea pentru facturile care au atasata chitanta (plata la livrare);
  • Preda la casieria depozitului/centrului logistic pe baza de borderou incasarile numerar si instrumentele de plata preluate de la clienti sau agentii de vanzari;
  • Are o atitudine si un comportament adecvat (corect) fata de clienti;
  • Utilizeaza instalatia de frig de pe masina in parametrii de temperatura stabiliti, precum si consemnarea acestora in raportele specifice;
  • Respecta procedurile specifice de utilizare a documentelor incredintate pentru marfa (facturi, avize);
  • Preia si preda documentele incredintate;
  • Respecta datele stabilite pentru revizii, reparatii si inspectii tehnice auto;
  • Livreaza produsele catre clientii din zona alocata conform unui traseu prestabilit;
  • Comunica zilnic problemele aparute, in relatia cu clientii de pe zona alocata;
  • Duce/aduce documente la/de la institutiile in legatura cu care grupul are relatii administrative: casele de asigurari de sanatate (CNAS, CASMB, OPSNAJ), Trezorerie, banci;
  • Efectueaza orice alt drum la nivel de grup fie ca e vorba de aprovizionare cu orice tip de materiale, de dus si adus personalul grupului spre si de la diferite locatii.

Ais Clinics Hospital este un centru de diagnosticare, tratament si recuperare medicala infiitat in anul 2005, in scopul de a imbunatati starea de sanatate a oamenilor prin diagnostic precoce si solutie pentru pacient. In prezent, Ais Clinics numara patru clinici care deservesc mai mult de 25 de specialitati si care isi desfasuara activitatea in cladiri medicale moderne, dotate cu aparatura ultraperformanta si laborator de analize propriu.

Ais Clinics ofera prin intermediul experientei si profesionalismului cadrelor medicale, servicii de calitate superioara, pacientii putand beneficia de servicii medicale decontate de CASMB si AOPSNAJ, dar si contracost. In cadrul clinicilor medicale, pacientii pot efectua consultatii, invetigatii si tratamente prin metode de ultima generatie, pentru orice fel de afectiuni. In scopul de a aloca timpul ramas vietii private si bucuriilor de zi cu zi, dar si pentru a economisi durata de tratare a afectiunilor, a timpului pierdut in trafic sau a invoirilor de la locul de munca, Ais Clinics ofera servicii integrate de medicina de familie, medicina muncii, specialitati medicale si farmacii, toate in aceeasi locatie. Pacientii au la dispozitie servicii medicale complete precum : balneofizioterapie, kinetoterapie si recuperare medicala, cardiologie, chirurgie generala, dermato-estetica, dermato-venerologie, ecografie, endocrinologie, obstetrica – ginecologie, medicina de familie, medicina interna, medicina muncii, neurologie, oncologie, oftalmologie, ORL, ortopedie, pediatrie, pneumologie, psihiatrie, psihologie, radiologie, stomatologie, urologie, etc.

Farmaciile Ais Clinics prezente in fiecare locatie a grupului ofera posibilitatea eliberarii de medicamente compensate si gratuite, acestea fiind in cotract cu CASMB si OPSNAJ.

Echipa medicala Ais Clinics este una dedicata, stabila, unita si mai ales recunoscuta pentru serviciile complete de asistenta medicala, preventie si tratament oferite pacientilor sai pentru imbunatatirea starii de sanatate a acestora.

Publicat 27 Aug. 2024 Reactualizat 10 Sept. 2024 Expiră 26 Sept. 2024