Gratis

Sofer transport international

AGS BUCAREST SRL
3 poziții

Candidatul Ideal

Angajam soferi , pentru mutari internationale, cu experienta, categoria B sau C,E pentru echipa (echipaj cu un sofer profesionist), cu disponibilitate de lucru pe comunitate. Se munceste pe o perioada de maxim 28 zile cu pauza variabila intre curse (1-2 saptamani).
Solicitam: seriozitate , cooperare , un minim de cunostinte limba engleza (orice alta limba prezinta un avantaj , imagine ingrijita si atitudine profesionista .

Descrierea jobului

AGS MOVERS este liderul european pe piata mutarilor. Noul nostru coleg va participa si la operatiuni de impachetare / despachetare ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈/ manipulare de lucruri personale in locatiile clientilor.
Va interactiona in mod direct cu clientii si va trebui sa fie cooperant, spontan, sa caute mereu cele mai bune solutii si abordari in eventualele situatii aparute.
​Conditii de munca excelente, autovehicule noi marca Mercedes Benz Actros Euro VI (din fabricati echipate cu frigider, lada de mancare din inox, clima, sisteme automate de plata a taxelor de drum, sisteme moderne de comunicatie prin satelit) / FIAT Ducato , telefon mobil, salariu atractiv.
Cautam al doilea mebru chiar fara permis CE pt echipaj , dar cu dorinta de a dobandi permisul de profesionist in viitorul apropiat.

Over the last 30 years, the AGS Group has established a network of over 100
branches in 67 countries, and has brought innovation and originality to the
international moving market. The complete range of services we offer contributed
Worldwide Movers specialises in the door-to-door relocation and storage of household
and personal effects. We offer a complete, single relocation solution for local, national
and international moves, from and to anywhere in the world.
Publicat 30 Sept. 2024 Reactualizat 30 Sept. 2024 Expiră 30 Oct. 2024