Gratis

Sofer Tir Contract Germania / Tur-Retur / Comunitate

DENIS SPEDITION SRL
5 poziții

Candidatul Ideal

Denis Spedition GmbH angajeaza soferi camion cu permis de conducere categoriile C+E pentru transport international. Contract de munca pe Germania si soferi camion pentru curse Tur-Retur.

Cerinte:
- documente necesare pentru a putea efectua transporturi internationale: permis de conducere, atestat sofer profesionist, carte de identitate valabile;
- experienta in transporturi frigorifice pe rute internationale;
- cunoasterea aplicatiei de GPS si capacitatea de a se orienta in spatiu;
- persoana sociabila, responsabila, atenta la detalii, ordonata.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- cunoasterea si respectarea programului de lucru pentru un sofer profesionist;
- respectarea termenelor de livrare impuse de clienti;
︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈- vigilienta si atentia sporita la verificarea documentelor la incarcare/descarcare;
- urmarirea temperaturii marfii pe parcursul realizarii transportului.

Denis Spedition este o firmă de transport frigorific de marfă, înfiinţată în anul 2006 de către dl. Florin Tudose, în calitate de acționar unic al companiei.

Sediul firmei este în București-Sector 6, Bd.1 Mai, Nr.15 , iar punctul de lucru este în București-Sector 6, Bd.Timișoara , Nr.92.

Domeniul de activitate al firmei este transportul de mărfuri frigorifice și generale, intern și internațional.
Publicat 26 Iun. 2024 Reactualizat 26 Iun. 2024 Expiră 26 Iul. 2024