Gratis

Sofer si Operator Facturare

ACTIS DISTRIBUTION SRL
4 poziții

Candidatul Ideal

Bună ziua,

Societatea ACTIS DISTRIBUTION cauta:

1. Sofer:

Cerinte:
  • Permis de conducere categoria [B/C/D].
  • Experienta de in conducerea vehiculelor comerciale.
  • Cunostinte de baza in mecanica auto.
  • Capacitatea de a lucra sub presiune si disponibilitate pentru deplasari frecvente.

2. Operator Facturare

Cerinte:
  • Studii medii sau superioare in domeniul economic/contabilitate.
  • Experienta in facturare sau intr-un domeniu similar.
  • Cunostinte bune de operare PC si programe de facturare.
  • Atentie la detalii si abilitati bune de comunicare.

Descrierea jobului

1. Sofer:

Responsabilitati:
  • Transportul de marfa pe rutele desemnate.
  • Asigurarea sigurantei marfurilor transportate.
  • Mentinerea si verificarea starii tehnice ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄a vehiculului.
  • Respectarea legislatiei rutiere si a regulamentelor interne.

  • Emiterea si gestionarea facturilor pentru clienti.
  • Verificarea si actualizarea datelor in sistemul de facturare.
  • Gestionarea relatiilor cu clientii pentru clarificari legate de facturi.
  • Colaborarea cu departamentele interne pentru reconcilierea documentelor contabile
Publicat 4 Iul. 2024 Reactualizat 4 Iul. 2024 Expiră 3 Aug. 2024