Companie nouฤƒ? Primeศ™ti un ย  Anunศ› Business cu actualizare sฤƒptฤƒmรขnalฤƒ Gratuit (โ‚ฌ229)
Gratis

Sofer Profesionist

HR Services
10 poziศ›ii
Anunศ› verificat

Textul acestui anunศ› a fost verificat de echipa eJobs pentru a elimina posibile greศ™eli sau conศ›inut discriminatoriu.

Candidatul Ideal

๐—”๐—ป๐—ด๐—ฎ๐—ท๐—ฎฬ†๐—บ ๐˜€ฬ—๐—ผ๐—ณ๐—ฒ๐—ฟ๐—ถ ๐—ฑ๐—ฒ ๐—ฐ๐—ฎ๐—บ๐—ถ๐—ผ๐—ป ๐—ฝ๐—ฒ๐—ป๐˜๐—ฟ๐˜‚ Germania!
Cerinศ›e: permis cat. CE, atestat, card tahograf, avize medicale+psihologice, ADR (รฎn unele cazuri)

Descrierea jobului

๐๐จ๐ฌ๐ญ๐ฎ๐ซ๐ข ๐๐ข๐ฌ๐ฉ๐จ๐ง๐ข๐›๐ข๐ฅ๐ž:
Prelatฤƒ, intern Germania - 3000-3100 โ‚ฌ net/luna.
Basculฤƒ (cu lb. Germanฤƒ), Germania-Elveศ›ia-Franศ›a ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈- 3000-3100 โ‚ฌ net/luna.
Schimb de containere BDF - 3300-3410โ‚ฌ net/luna.
Distribuศ›ie (๐œ๐š๐ณ๐š๐ซ๐ž ๐ ๐ซ๐š๐ญ๐ฎ๐ข๐ญ๐šฬ† ๐ณ๐ข๐ฅ๐ง๐ข๐œ, necesitฤƒ ADR) - 3150-3255 โ‚ฌ net/luna.
ศ˜ofer de schimb โ€“ JUMPER (๐œ๐š๐ณ๐š๐ซ๐ž ๐ ๐ซ๐š๐ญ๐ฎ๐ข๐ญ๐šฬ† ๐ณ๐ข๐ฅ๐ง๐ข๐œ, necesitฤƒ ADR) - 3450-3565 โ‚ฌ net/luna.
Frig/prelatฤƒ - 3000-3100 โ‚ฌ net/luna.

Ce este bazaCE.ro?BazaCE oferฤƒ oportunitฤƒศ›i de recrutare pentru ศ™oferi de cฤƒtre anumite companii de logisticฤƒ de รฎncredere din Germania.

bazaCE.ro este o divizie a mฤƒrcii BusinessLink, care reuneศ™te companii europene. La bazaCE.ro, veศ›i รฎntรขlni ศ™oferi C+E adevarati. Munca de sofer este dificilฤƒ, la fel ca ศ™i responsabilitฤƒศ›ile: ore lungi, situaศ›ii dificile, termene limitฤƒ presante, responsabilitatea pentru vehiculul ศ™i รฎncฤƒrcฤƒtura รฎncredinศ›ate ศ™i puศ›ine oportunitฤƒศ›i de a-ศ›i vizita familia. Cu toate acestea, alegem sฤƒ facem aceastฤƒ muncฤƒ pentru cฤƒ suntem puternici. Aici, veศ›i gฤƒsi oferte de locuri de muncฤƒ, informaศ›ii utile ศ™i posibilitatea de a deveni parte a unei comunitฤƒศ›i puternice.VIZUALIZARE OFERTE DE MUNCฤ‚
Publicat 2 Sept. 2024 Reactualizat 2 Sept. 2024 Expirฤƒ 2 Oct. 2024