Gratis

Sofer profesionist comunitate

LINCĂLIN TRANS S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Cautam soferi profesionisti care sa isi exercite munca cu seriozitate, punctualitate si respect.

Descrierea jobului

SC Lincalin Trans , caută să angajeze doi șoferii profesioniști pe comunitate!!Ansamblu frigorific/walkingfloor!!!

Țările în care se va desfășura ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂activitatea vor fi Olanda-Suedia (flori,fructe, peat) !

Va punem la dispoziție camioane E6 ,garajul este în Olanda , dispune de cantina ,mașina de spălat/uscat,dus,wc și dispecerat în limba română!

Va punem la dispoziție de asemenea telefon de firmă sau decont , decontare transport in limita a 150€ .

Se ofera seriozitate maxima ,respect și înțelegere , de aceea așteptam sa fim și noi răsplătiți la fel!

Pentru mai multe detalii vă așteptam sa ne contactați la nr de tel 0723313472.
Va multumim !

Suntem o companie romaneasca din Oradea, suntem pe piata transporturilor din 2018.
Oferim respect si seriozitate, cerem respect si seriozitate.
Publicat 6 Sept. 2024 Reactualizat 13 Sept. 2024 Expiră 6 Oct. 2024