Gratis

Sofer profesionist cat. CE, transport intern

MAVCOM SPEDSERV S.R.L.

Candidatul Ideal

Sofer categoria CE.
Atestat marfa generala valabil.
Experienta minim 6 luni.
Preferabil din zona Ardealului, dar nu numai.

Descrierea jobului

Sofer categoria CE pentru transport intern de marfuri generale.
Se lucreaza pe camion E6 si semiremorca prelata.
Programul este de ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂luni pana vineri, ocazional se lucreaza si sambata.
Atentie, se lucreaza numai la program, se respecta timpii de conducere si repaus conform legiilor si legislatiei.
Ogligatoriu la sfarsit de saptamana soferul face pauza de 45h in zona de resedinta.

Activam in mai multe domenii, printre care si transporturile.
Cerem si oferim seriozitate
Detalii la telefon 0755582067/ 0755363803
Publicat 25 Iun. 2024 Reactualizat 25 Iun. 2024 Expiră 25 Iul. 2024