Gratis

Sofer profesionist C+E transport comunitate 3200 EURO

Genesis Cargo S.R.L.
5 poziții

Candidatul Ideal

Cerem si oferim seriozitate, candidatul ideal sa aibe cunostinte minime de limba engleza si sa detina atestat ADR.

Descrierea jobului

Se lucreaza la prelata si se tranziteaza in proportie de 80% tarile B, D, NL,F (anglia nu facem), perioada de ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀lucru este la intelegere dar se poate alege unele din optiuni cum ar fi 6/2 8/2 10/3 baza se afla in Belgia si avem toate conditiile necesare,dusuri, masina de spalat bucatarie wifi. Se lucreaza doar pe timp de zi. Facem act aditional la diurna si plata se efectueaza la fiecare inceput de luna intre data 1 si 5

Venitul este compus din salariu de incadrare ( Romania ) 3700 ron si 90€ diurna

Asigurăm transportul dus intors.

Toate camioanele sunt volvo euro 6 echipate cu invertor de 1500 whatti taxe de drum si card motorina dkv. Asistenta volvo 24/24
Publicat 21 Aug. 2024 Reactualizat 21 Aug. 2024 Expiră 20 Sept. 2024