Gratis

Sofer profesionist C+E comunitate Spania

TRANSVECTIO S.R.L.

Candidatul Ideal

Cerinte:

* Permis de conducere cat. C+E

* Atestat profesional de transport marfa

* Experienta minima 1 an de zile

* Aviz medical si psihologic

Descrierea jobului

Angajam sofer profesionist categoria CE pentru transport marfa la prelata in regim de comunitate pe circuitul (Spania - Italia - ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀Franta).

Se lucreaza singur pe cabina, soferul ramanand titular pe camion/remorca, se pleaca si se vine cu camionul la garajul din Rm. Valcea.

* Camioane DAF EURO 6 din 2019 dotate cu clima stationara si cabina mare

* Remorci dotate cu lazi pentru depozitare

* Aparate de taxare automate pentru toate tarile tranzitate

* Card bancar cheltuieli

* Telefon mobil

* Asigurare medicala europeana

Dispecerat roman si asistenta, disponibil 24/7

Descrierea companiei

Companie de transport international
Publicat 8 Iul. 2024 Reactualizat 29 Iul. 2024 Expiră 7 Aug. 2024