Gratis

Sofer C+E Germania

Premium Logistik GmbH

Candidatul Ideal

Firma Germana de Transport, angajeaza sofer categoriile C+E / sofer profesionist / sofer tir pentru transport marfa prelata Germania zona Bremen.

NU este neaparat necasara limba Germana, comunicam in limba Romäna.

Ce oferim:
  • Salariu atractiv - 2900 euro,
  • Prime de Paste si Craciun, .
  • cazare la sfarsit de saptamana (singur in camera), insa si in cursul saptamanii sunteti de multe ori la cazare. Apartamentul este dotat si utilat complet in asa fel in cit la sfirsit de saptamina sa va puteti relaxa, gati, spala haine etc.
  • Parcarea camioanelor este la 1 minut de apartament.
  • La sfarsit de saptamana aveti la dispozitie masina pentru cumparaturi, plimbare.
  • Avem contracte de service pentru camioane si semiremorci.
  • Fiecare camioan are Tableta cu internet nelimitat, cu care mentinem comunicarea cu soferul. Tableta se poate folosi si privat fara restrictii, pentru a comunica cu familia acasa sau prieteni.
  • Transferul Romania - Germania si invers il asiguram cu avionul care este platit de firma.
Avem camioane moderne, Volvo Euro 6 dotate inclusiv cu clima de stationare.
Se lucreaza de luni pina vineri, weekendul este LIBER. Cursele se efectueaza doar pe Germania.

Descrierea jobului

  • Punctualitate la descarcari si incarcari,
  • Flexibilitate,
  • Intretinerea camioanelor,
  • Anuntarea defectiunilor la timp pentru a le remedia urgent.
Programul ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄de lucru este flexibil, 2 luni la lucru cu 2 saptamani acasa sau dupa intelegere.

.Contractul este pe Germania; nu suntem intermediari sau tragatori pentru alte firme. Avem contractele noastre si clientii nostrii

Ne puteti contacta pe e-mail la adresa: premiumlogistik@outlook.de sau la telefon: +4915737989606.

Asteptam cu drag CV-urile dumneavoastra.

Premium Logistik GmbH este o companie de Familie, Germana de Transport

Publicat 26 Iun. 2024 Reactualizat 29 Iun. 2024 Expiră 26 Iul. 2024