Gratis

SOFER PERSONAL (CATEGORIA B) - AUTOTURISM CLASA PREMIUM

CONFIDENTIAL - 1 poziție

Candidatul Ideal

Studii medii absolvite (diploma Bacalaureat); studiile superioare reprezinta avantaj;
Detine permis conducere - categoria B;
Experienta de minim 5 ani intr-o pozitie similara;
Experienta relevanta in conducerea unui automobil de lux (clasa premium);
Cunostinte de limba engleza - nivel mediu;
Aptitudini foarte bune de comunicare;
Persoana calma, loiala, punctuala, organizata, serioasa;
Disponibilitate pentru program prelungit;
Constituie avantaj experienta anterioara intr-o ambasada sau companie multinationala.

Descrierea jobului

Se prezinta intotdeauna cu minim 30 de minute inainte de orice ora comunicata pentru plecarea in deplasare;
Raspunde de curatentia ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂︁masinii (exterior si interior), de aprovizionarea cu consumabile si de integritatea autovehiculului;
Raspunde de alimentarea cu combustibil a autovehiculului;
Inainte de orice deplasare (in oras sau in afara orasului), isi stabileste foarte bine traseul, astfel incat sa se gaseasca locatia cu precizie si in timp util;
Conduce automobilul in deplina siguranta;
Respectă regulile stabilite de legislaţia în vigoare privind circulaţia pe drumurile publice, precum şi regulamentele şi instrucţiunile interne;
Cunoaşte şi se îngrijeşte de starea tehnică a maşinii încredinţate, în aşa fel încât aceasta să fie în permanență în stare de funcţionare şi este obligat să raporteze orice defecţiune, supervizand remedierea acesteia de urgenţă;
Pastreaza confidentialitatea.
Publicat 4 Sept. 2024 Reactualizat 11 Sept. 2024 Expiră 4 Oct. 2024

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.