Gratis

SOFER - LUCRATOR GESTIONAR OTOPENI

MEDICLIM

Candidatul Ideal

- Absolvent studii liceale sau scoala profesionala;
- Permis de conducere categoria B;
- Experienta in conducerea autoutilitarelor prezinta avantaj;
- Experienta pe un post similar prezinta avantaj;
- Cunoasterea manipularii utilajelor din depozit (lize, transpaleti, carucioare);
- Permis de motostivuitorist prezinta avantaj;
- Cunostinte privind lucrul in depozit cu terminal prezinta avantaj;
- Persoana amabila, responsabila, onesta, rapida in executie, atenta la detalii, dornica de a invata lucruri noi;
- Spirit de echipa, echilibru comportamental.

Descrierea jobului

- Livreaza marfa de la si catre clienti (incarcare comenzi clienti, descarcare comenzi furnizori);
- Pregateste coletele pentru livrare (incarcare ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄comanda, picking, ambalare, expediere);
- Receptioneaza marfa.

BENEFICII:
- Desfasurarea activitatii intr-un mediu de lucru placut;
- Posibilitatea de a face parte dintr-o echipa de profesionisti;
- Pachet salarial motivant.

Se asigura transportul la si de la sediul companiei.
Program de lucru 08.00-16.00, L-V

Asiguram confidentialitatea datelor primite.
Doar candidatii care indeplinesc cerintele postului vor fi contactati pentru interviu.

MEDICLIM este companie de import si distributie echipamente medicale, consumabile si reactivi pentru laboratoare din Romania, infiintata in Bucuresti, in anul 1994.
Publicat 13 Iun. 2024 Reactualizat 13 Iun. 2024 Expiră 13 Iul. 2024