Gratis

Sofer livrator - zona Timis

STRATEGIC VENTURES SRL
10 poziții

Candidatul Ideal

Cautam un sofer dedicat si calificat care ss se alature echipei noastre. Candidatul ideal pentru noi trebuie sa aibe:
  • Permis de conducere valabil și cazier auto curat.
  • Abilități excelente de servire a clienților și de gestionare a timpului.
  • disponibilitate de a lucra de la 3 - 4 dimineața și în weekend-uri

Descrierea jobului

Ce vei face:
  • Vei distribui produsele noastre catre clienti agenti economici
  • Te vei asigura de incarcarea conforma a marfii ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂conform documentelor interne
  • Vei descarca marfa catre clienti agenti economici
  • Vei incasa contravaloarea produselor livrate
  • Te vei asigura de livrarea produselor finite in conditiile prevazute de siguranta si protectia produselor alimentare
  • Vei asigura aspectul agreabil, curat si igienizat al autovehiculului
  • Vei verifica si vei constata eventualele nereguli ale autovehiculului
Ce oferim:
  • Tichete de masa in valoare de 35 lei zi lucratoare
  • Salariu net de baza in suma de 3365 lei
  • Bonus de performanta acordat in functie de gradul de indeplinire al sarcinilor intre 200 si 500 lei net/luna
  • Concediu de odihna 21 zile lucratoare an
  • Zile libere platite acordate pentru evenimente deosebite (nastere copil, casatoria salariatului etc.)
  • Prima de sarbatori (Paste Craciun)

Descrierea companiei

Cine suntem:
  • Strategic Ventures (Fabrica de paine din Dumbravita) parte din Grupo Bimbo, cel mai mare grup de baking din lume, prezent in 35 de tari. Cu peste 150,000 de oameni parte din echipele companiei, in jurul lumii, si 234 de unitati de productie, scopul Grupo Bimbo este acela de a hrani o lume mai buna prin produse nutritive si delicioase. Printre cele mai puternice branduri care fac parte din portofoliul romanesc al grupului se numara: Vel Pitar, Trei Brutari, French Toast, Grau Intreg, Chef Gourmand 7 Seminte, Domneasca, Boiereasca, Postavaru, Poieni, TAKIS, Dumbravita si Fruncea painii.
Publicat 11 Aug. 2024 Reactualizat 8 Sept. 2024 Expiră 10 Sept. 2024