Gratis

Sofer livrator/ Gestionar

Vidafan srl

Candidatul Ideal

-Onest
-Bun organizator
-Dornic de afirmare si autodepasire
-Disponibilitate program prelungit
-Apt fizic pentru efort
-posesor permis cat b minim 3 ani
-minime cunostinte operare pc

Descrierea jobului

Soferul livrator/gestionar va avea urmatoarele obligatii:
-receptia produselor
-aranjarea in depozit pe sortiment
-livrarea marfi la punctele secundare si partenerilor ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄nostri in bune conditii si conform documentelor contabile
-va incarca,descarca,aranja marfa primita

Program lucru:
luni - vineri 8.00-17.00
Salariu avantajos cu posibilitate de ajustare in functie de performanta

FIRMA CU EXPERIENTA IN DISTRIBUTIA DE TIGARI SI CARTELE PREPAY CAUTA SOFER LIVRATOR/ GESTIONAR CU EXPERIENTA PENTRU ORASUL,BRAILA .

AVANTAJ CEI CU EXPERIENTA IN DOMENIU.
DATE CONTACT 0764.325.200

Publicat 19 Iun. 2024 Reactualizat 26 Iun. 2024 Expiră 19 Iul. 2024