Gratis

Sofer - livrare marfa (3500 - 5000 RON)

SIMPLEX TRADE INVESTMENT SRL

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unei noi persoane pentru a ne completa echipa și a ne dezvolta din ce în ce mai mult. Dacă îndrăgești lucrul cu oamenii, cauți noi provocări și ai mereu o energie pozitvă, atunci Simplex este locul potrivit pentru tine!
  • Carnet de conducere cat B de minim 2 ani;
  • Experienta in livrari;
  • Organziat si orientat catre activitati dinamice;
  • Serios si punctual;

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Realizarea livrărilor conform planificării;
  • Livrarea comenzilor la timp si în funcție de prioritate;
  • Respectarea procedurile interne;

︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈Beneficii:
  • Salariu atractiv (3500 RON +bonusuri)
  • Tichete de masa;
  • Abonament medical;
  • Automobil de serviciu pentru livrari;
  • Mediu de lucru dinamic si prietenos;
  • Alte bonusuri in functie de perfomante;
  • Lucru cu o echipă tânără și proactivă aflată într-o continuă expansiune;

Simplex este o companie specializată în comercializarea produselor termo, hidro, climatizare, ventilare, obiecte sanitare și instalații.

Echipa noastră ambițioasă a atins rezultate excepționale în 8 ani și am ajuns să ne afirmăm cu succes pe piața instalațiilor sanitare, datorită profesionalismului și calității serviciilor și produselor noastre.

Realizările companiei sunt rezultatul unei echipe bine instruite și determinate. Ne preocupă instruirea continuă a personalului nostru și ținem pasul permanent cu inovările din acest domeniu.

Ne dorim să creștem în continuare la fel de frumos alături de noi colegi dedicați ce ni se vor alătura pentru a duce mai departe planul nostru de dezvoltare.

Alătură-te familiei Simplex și vei reuși să contruiești o carieră de succes!
Te așteptăm pe șos. Chitilei 196, sect.1!
Publicat 1 Aug. 2024 Reactualizat 26 Aug. 2024 Expiră 31 Aug. 2024