Gratis

SOFER LIVRARE MARFA / MANIPULANT DEPOZIT LOCATIE PANTELIMON

CONFIDENTIAL - 3 poziții

Candidatul Ideal

ANUNTUL ESTE PENTRU PUNCTUL DE LUCRU DIN ORASUL PANTELIMON.
Program lucru: L-V intre 7.30 - 16
-Cerinte: Persoana corecta, muncitoare, motivata de castig.
-Seriozitate, rezistenta la stres
-Cazier judiciar
-Permis cat.B
Beneficii :
-Plata orelor suplimentare cu un spor de 75% din salariu
-Week-end si sarbatori legale libere
-Prime de Pasti si Craciun
-Transport asigurat

Descrierea jobului

Sofer livrare marfa
  • Pregateste si livreaza marfa in bune conditii la clientii din Bucuresti si din alte orase ale ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂tarii
  • Efectueaza corect a comenzile de marfa
  • Livreaza in conditii optime marfa
  • Verifica intocmirea corecta a documentelor de plata emise de catre clienti
  • Incaseaza documentele de plata sau numerarul de la clienti si le depune in casieria firmei
Publicat 22 Iul. 2024 Reactualizat 21 Aug. 2024 Expiră 21 Aug. 2024

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.