Gratis

Sofer firma de curierat

SOFIA FLORIN TRANS S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Cautam o persoană responsabilă si dornica de munca.

Descrierea jobului

Responsabilitatile principale ale soferului sunt preluarea marfurilor de la firmele partenere si descarcarea acestora la depozitul central.
Programul de lucru ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈este de luni pana vineri in intervalul orar 12:00-18:00. Contractul de munca se face pe perioada neterminata.
Realizarea curselor suplimentare pentru un venit in plus se va face dimineata.
Mai multe detalii privind acest aspect se discuta telefonic la numarul +40 (737) 736 389

Descrierea companiei

Compania se ocupa cu transferul marfurilor.
Publicat 9 Iul. 2024 Reactualizat 6 Aug. 2024 Expiră 8 Aug. 2024