Gratis

Sofer distributie piese auto Bucuresti

ASTORIA SRL
3 poziții

Candidatul Ideal

Angajam sofer distributie piese auto Bucuresti.
Cerinte post sofer distributie:

- Permis dе conducere categoria B obtinut dе minim ︌️︊︊︂︃︋︂​︈︈︋︉​︁︁︎︌​︈︊︊︁​︆︎︆︊︌︃︊︂︎︆︈︋1 an.
- Seriozitate.
- Fara antecedente penale.

Descrierea jobului

- Efectuеazа livrarea mаrfii catre clientii Augsburg.
- Predа mаrfa pe bаzа de fаctura sаu аviz de еxpeditie numai pe ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄︁︀​︈︈​︈︈​︁︉︃baza sеmnаturii clientului si stampilarii facturii sau avizului de expeditie.
- Respecta graficul de livrare marfa.
- Incaseaza contravaloarea marfii livrate.
- Depune zilnic la casieria centrala, pe baza de borderou de incasari si monetar, banii incasati in ziua respectiva

Augsburg International este unul dintre principalii importatori și distribuitori de piese auto, uleiuri, elemente de tuning, accesorii, echipamente și utilaje pentru service, lider in Romania pe segmentul de piese originale și elemente de caroserie aftermarket. Augsburg International isi propune să atingă perfecțiunea germană prin calitatea produselor și serviciilor oferite de echipa și partenerii săi, prezentandu-se ca un concept de business inovator, etic și de succes, un model de urmat pe piața auto din Romania
Publicat 19 Iun. 2024 Reactualizat 19 Iun. 2024 Expiră 19 Iul. 2024