Gratis

SOFER distributie marfa pe auto 3,5 t

ARIMEX TOP DISTRIBUTION S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Angajam sofer distributie marfa pe autoutilitara de 3,5 tone. Experienta in domeniu reprezinta un avantaj!

Cerinte:
- persoana serioasa, responsabila si cu atitudine pozitiva;
- permis categoria B;
- cazier curat;

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- livrarea comenzilor in diverse zone din Bucuresti si zone limitrofe conform graficului de livrare prestabilit;
- respectarea timpilor ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁si normelor de livrare.

Oferim:
- pachet salarial: 4.000 lei NET
- contract pe perioada nedeterminata

Program de lucru: Luni- Vineri: 07:00 - 15:00

Suntem o firma ce avem ca obiect de activitatea distributia de produse alimentare si bauturi pe teritoriul mun.Bucuresti si zonele limitrofe.
Publicat 19 Iun. 2024 Reactualizat 19 Iun. 2024 Expiră 19 Iul. 2024