Gratis

Sofer Director Ramada Plaza Craiova

JIUL SA Craiova

Candidatul Ideal

Candidatul ideal pentru postul de șofer al directorului ar trebui să îndeplinească următoarele criterii:
  • Experiență: Ar trebui să aibă o experiență semnificativă în conducerea autovehiculelor, preferabil într-un mediu corporativ sau de afaceri.
  • Permis de conducere: Ar trebui să dețină un permis de conducere valid și să aibă un istoric de conducere curat.
  • Profesionalism: Ar trebui să fie profesionist, respectuos și discret, deoarece va interacționa frecvent cu directorul și poate cu alți membri ai conducerii companiei.
  • Fiabilitate: Ar trebui să fie extrem de fiabil și punctual, deoarece directorul se va baza pe el pentru a ajunge la întâlniri și evenimente la timp.
  • Cunoștințe geografice: Ar trebui să aibă o bună cunoaștere a zonei locale și a rutelor alternative pentru a evita traficul sau alte întârzieri.
  • Abilități de comunicare: Ar trebui să aibă abilități bune de comunicare și să fie confortabil în a interacționa cu o varietate de persoane.
  • Siguranță: Ar trebui să pună siguranța pe primul loc în toate deciziile de conducere și să fie capabil să gestioneze situații de urgență în mod calm și eficient.
  • Integritate: Ar trebui să demonstreze integritate și onestitate, respectând confidențialitatea și intimitatea directorului.

Descrierea jobului

Descrierea postului de șofer al directorului

Responsabilități:
  • Asigură transportul personalului companiei;
  • Asigură buna funcţionare a vehiculului, aducând la ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄cunoştinţă orice defecţiune tehnică survenită;
  • Este dispus la deplasări interne şi externe, cu decontare cazare;
  • Răspunde de buna funcţionare a autovehiculului încredinţat şi de păstrarea echipamentelor şi a sculelor din dotare.
Program de lucru:
  • Programul de lucru este de 40 ore/săptămână, distribuit inegal.
Beneficii:
  • Pachet salarial, negociat în funcție de experiență;
  • Prime de loialitate;
  • Prime acordate pentru ocazii speciale (Crăciun, Paști, 8 Martie);
  • Asigurare medicală privată;
  • Prânz/ cină delicioase, în cantina hotelului;
  • Contract pe perioadă nedeterminată.

Acest post de șofer al directorului necesită un nivel ridicat de profesionalism și fiabilitate. Acesta este un rol esențial în cadrul companiei noastre și suntem dedicați în a asigura că șoferul nostru este bine recompensat pentru munca sa. Dacă credeți că sunteți potrivit pentru acest rol, vă încurajăm să aplicați.

Ramada Plaza Craiova reprezinta destinatia-cheie pentru calatoriile de business si de leisure din Craiova si din regiune. Ca oaspete al nostru vei beneficia de conditii de cazare luxoase, de o gastronomie excelenta si de un centru SPA superb, toate completate de infrastructura ultramoderna pentru organizarea de evenimente.

PRIMA ADRESA DE BUSINESS

Amplasat strategic, in proximitatea celei mai importante intersectii a orasului si la o distanta mica fata de gara principala si de aeroport, Ramada Plaza Craiova este extrem de usor accesibil pentru calatorii de business.

Centrul nostru de business ofera infrastructura specifica de birou, computere performante si conexiune la internet de mare viteza. Cele 4 sali de conferinta sunt echipate cu tehnologii de ultima ora pentru a gazdui intalniri de afaceri, evenimente corporative sau congrese si conferinte de mari dimensiuni.

DESTINATIA FAVORITA DE RELAXARE

Aflat chiar in centrul orasului, Ramada Plaza Craiova este unul din locurile preferate pentru petrecerea timpului liber. Restaurantele si barurile din incinta Ramada Plaza ofera o experienta gastronomica memorabila, în timp ce zona de SPA & WELLNESS atrage irezistibil prin facilitatile de sport si recreere, prin piscina interioara încalzita, cat si cu dusurile emotionale.

Pentru a sarbatori în mod spectaculos evenimentele importante din viata ta, îti oferim o sala de bal si decoruri minunate, precum si o întreaga echipa de event management care sa te asiste în organizare.

Publicat 14 Oct. 2024 Reactualizat 14 Oct. 2024 Expiră 13 Nov. 2024