Gratis

Sofer curierat - Germania

Run Ex GmbH
10 poziții
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unui șofer curier pentru a se alătura echipei noastre din Germania. Dacă ești o persoană responsabilă, punctuală și îți place să lucrezi într-un mediu dinamic, atunci te invităm să aplici!

Cerinte:
  • seriozitate,implicare si respect
  • aptitudini de organizare și orientare
  • permis categoria B minimum 12 luni

Descrierea jobului

  • Preluarea și livrarea coletelor pe un traseu prestabilit în Germania
  • Asigurarea și siguranței coletelor transportate
  • Menținerea relațiilor bune cu ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂clienții și oferirea unui serviciu de calitate
  • Respectarea timpilor de livrare și a normelor de circulație
  • Întreținerea vehiculului de serviciu și raportarea oricăror probleme tehnice
Se oferă:
  • card de sanatate
  • asigurare medicala
  • contract de munca perioada nedetrminata
  • masina de serviciu
  • cazare asigurata de angajator

Suntem o firma de curierat din Germania, cautam livratori de colete. Dacă profilul tău se potrivește rolului, ne puteti contacta la numarul de telefon: +49 176 42937749 pentru a stabili următorii pași în procesul de recrutare.
Publicat 23 Oct. 2024 Reactualizat 24 Oct. 2024 Expiră 22 Nov. 2024