Gratis

Sofer curier in Germania

SBL Couriers GmbH
6 poziții

Candidatul Ideal

Conditii de aplicare:

Experienta de condus minim 1 an.
Disponibilitate de colaborare pe o perioada mai lunga.
ID sau Pasaport valabil.
Cazier judiciar curat.

​Descrierea postului in calitate de sofer multi-drop:

Traseul livrarilor este deja prestabilit in aplicatia din scaner-ul tau.
Toate coletele sunt impachetate,organizate si directionate in aplicatia de livrare.
Munca disponibila pana la 6 zile pe saptamana Luni - Sambata
Programul de munca nu depaseste 8 ore.
Abilitatea de a cara pachete pana la 22 de kg.
Livrati atat proprietatilor rezidentiale cat si la cele comerciale.
Va rugam sa retineti ca nu este nevoie de experienta, deoarece un training va fi oferit si platit tuturor candidatilor.
Se va oferi echipamentul necesar la incepere, dubele disponibile vor fi Mercedes Vito, Ford Transit sau Opel Vivaro.

Descrierea jobului

**OPORTUNITATE MARE, NU O RATA**
  • Noi platim:14.50€ / ora
  • 14€ diurna zilnica
  • Program de lucru 8h
  • Contract de munca
  • Bonusuri de performanta per echipa

SBL - Silva Brothers GmbH ofera urmatoarea oportunitate de a lucra ca sofer curier in Germania.

Cautam soferi curier multi-drop care sa se alature echipei noastre dinamice si sa lucreze cu noi alaturi de cel mai mare retailer online din lume, avem posturi vacante in depozitul din regiunea Dusseldorf.

Suntem o companie in crestere rapida care cauta noi soferi sa se alature echipei noastre!

Oferim cazare contra cost.

SBL Couriers este un angajator echitabil si etic si vom lua in considerare toate cererile si nu vom face discriminare pe baza rasei, culorii, religiei, exprimarea sexului, varsta, origine nationala, dizabilitate, stare civila, orientare sexuala, sau statut militar, in oricare dintre activitatile sau operatiunile sale.

Aveti oportunitatea de a lucra la o companie cu renume, asa ca veniti si va alaturati echipei noastre.

Va rog sa ma contactati pe WhatsApp la numarul de telefon:
Daniel +447913173836
Publicat 26 Iun. 2024 Reactualizat 29 Iun. 2024 Expiră 26 Iul. 2024