Gratis

Sofer Categoria C+E

SUPERCOM SA
2 poziții

Candidatul Ideal

Compania noastra cauta un Sofer Categoria C+ E pentru a conduce autospeciale.
Daca esti o persoana responsabila, cu experienta in conducerea vehiculelor si iti doresti un loc de munca stabil si motivant, aceasta pozitie ar putea fi potrivita pentru tine.
  • Permis de conducere categoriile C + E valabil si atestat profesional
  • Experienta anterioara in conducerea vehiculelor mari
  • Capacitatea de a lucra in conditii de stres si de a respecta termenele limita
  • Atentie la detalii si abilitati bune de navigare

Descrierea jobului

  • Conducerea autospecialei de gunoi in siguranta si conform regulilor de circulatie
  • Colectarea deseurilor conform rutelor stabilite
  • Completarea documentelor de ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄transport si a rapoartelor de activitate zilnice
  • Intretinerea periodica a vehiculului si raportarea oricaror probleme tehnice
Beneficii:
  • Salariu competitiv si bonusuri in functie de performanta
  • Program de lucru stabil si posibilitatea de ore suplimentare platite
  • Echipament de protectie asigurat
  • Oportunitati de dezvoltare profesionala si traininguri specializate
Daca esti interesat de aceasta pozitie si crezi ca ai cunostintele si abilitatile necesare, te
invitam sa aplici. Alatura-te echipei noastre si contribuie la mentinerea curateniei si a
unui mediu sanatos in comunitatea noastra!

Mai multe detalii la numerele de telefon : 0372129327 sau 0372129340

S.C. SUPERCOM S.A. are ca domeniu principal de activitate colectarea deseurilor nepericuloase din cadrul sectorului 2 Bucuresti.
Publicat 21 Oct. 2024 Reactualizat 23 Oct. 2024 Expiră 20 Nov. 2024