Gratis

Sofer cat B

Lemnul Verde Laborator S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Sofer categoria B pentru transport ruta Dej - Cluj

Lemnul Verde
este leader pe piata regionala in domeniul productiei de dulciuri si patiserie cu localizarea Laboratorului in orasul DEJ. ︁︂︊︍︉︌︍︉​︂︆︄︆​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎In vederea dezvoltarii si consolidarii afacerii, Lemnul Verde, angajeaza: Sofer cat B

Cerintele postului:
  • permis conducere categoria B.
  • cunostinte folosire aplicati ( waze, google maps)
  • experienta pe un rol similar constituie avantaj.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • incarcare si descarcare marfa corespunzator.
  • livrare clienti
  • livrare evenimente
  • intretinere auto ( spalat, igienizat, functional).
Benefici: ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈
  • Salar 3500- 4000 ron/net luna
  • bonusuri in perioada lunilor cu evenimente
  • Mediu de lucru placut si curat
  • Bonusuri de sarbatori.
Pentru mai multe detalii, ne puteti contacta la numarul 0757435304 sau adresa de mail ciprian.calugar@lemnulverde.ro

Cofetaria Lemnul Verde este un brand puternic pe piata, cu o vechime de 159 de ani, fiind cea mai veche cofetarie din Ardeal In prezent, brand-ul Lemnul Verde a trecut granitele orasului natal, fiind prezent astazi atat in locatia originala din Dej, cat si in alte patru locatii in Cluj-Napoca si o locatie in Gherla.
Publicat 18 Sept. 2024 Reactualizat 19 Sept. 2024 Expiră 18 Oct. 2024