Gratis

Sofer camion cat C+E - Iasi

Misavan Trading SRL

Candidatul Ideal

Ce cerem de la tine:
  • Permis auto categoria C+E. Esti de acord ca e obligatoriu, nu-i asa?
  • Experienta minim 3 ani in distributie marfa pe TIR. Ca sa te acomodezi usor pe postul nostru.
  • Aviz medical si psihologic.
  • Atestat de marfa valabil.
  • Cartela tahograf valabila.
  • Domiciliu stabil in Iasi.

Descrierea jobului

  • Vei livra marfa paletizata pe diferite rute interne si externe tur retur

Vivaliv Go este o firma cu domeniu principal de activitate transport rutier de marfuri si expeditii, parte a holdingului Misavan. Serviciile noastre prezintă garanții de siguranță și rapiditate în livrarea mărfurilor având cea mai bună dotare tehnică a mijloacelor de transport. Asigurăm servicii de transport atât pentru mărfurile generale cât și pentru cele periculoase.

În cadrul companiei ne axăm pe o abordare inovatoare a serviciilor pe care le oferim și pe o echipă profesionistă. Mijloacele de transport sunt monitorizate permanent, fapt ce asigură o securitate sporită a flotei și a mărfurilor transportate. Totodată datorită sistemelor noastre de monitorizare, clienții noștri cunosc în permanență locația și starea mărfurilor transportate. Toate acestea ne permit să tindem către asigurarea celor mai rapide, sigure și calitative servicii de pe piață.

Publicat 25 Iun. 2024 Reactualizat 25 Iun. 2024 Expiră 25 Iul. 2024