Gratis

Sofer C+E comunitate

MIRUCAM EXPRES SRL
4 poziții

Candidatul Ideal

Vrei sa lucrezi intr-o companie stabila, cu experienta in domeniul transportului, avand un colectiv tanar si dinamic?

MIRUCAM EXPRES SRL, cu sediul in Bistrita si baza in Spania, angajeaza soferi profesionisti pentru transport international marfa pentru camioane cu semiremorci box si frigo.

Dispunem de flota noua de vehicule VOLVO euro 6, echipate cu sisteme de comunicatii, localizare, mesagerie, telemetrie si aparate de taxe de drum automate.

Angajam soferi profesionisti, cu sau fara experienta, atat singur pe cabina, cat in echipaj; se tranziteaza toata Europa (Spania- Anglia- Belgia- Olanda)

Descrierea jobului

Oferim:
- Contract de munca pe perioada nedeterminata in Romania, salariu de baza 3700 ron;
- salarizare de la 3000€/luna ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀singur pe camion;
- salarizare de la 5000€/luna echipaj;
Se lucreaza la box, media de km este de 11.000 km singur, 17.000 km dublu
- Dispecerat propriu in limba romana;
- Perioada de lucru negociabila;
- Se respecta timpii de condus si de odihna;
- Se pune la dispozitie baza dotata cu masini de spalat, uscat, toalete, dusuri, loc de luat masa etc.
-Telefon de firma
-Transportul este decontat de catre societate
-Asigurare medicala de calatorie in strainatate
-Asistenta tehnica
-Avansuri in functie de nevoie
Se lucreaza intr-o echipa dinamica de oameni tineri, responsabili si respectuosi, se cere si se ofera seriozitate.

MIRUCAM EXPRES SRL a fost infiintata in anul 2013, fiind o companie cu capital privat in continua expansiune avand ca obiect de activitate principal trasporturile rutiere de marfuri - CAEN 4941. Societatea are baza in Spania si punct de lucru in Bistrita, desfasururand activitate de transport intern si international frigorific si cu box.
Activitatea de transport se desfasoara in Comunitatea Europeana, respectiv in tarile: Spania, Franta, Anglia, Olanda, Germania si Romania. Societatea colaboreaza cu firme mari si cu traditie din comunitatea europeana, producatori de marfa perisabila si generala.Principalul scop al societatii este asigurarea serviciilor de calitate precum si furnizarea unei game variate de servicii pentru transportul marfurilor in cele mai bune conditii, urmarind dezvoltarea si asigurarea relatiilor externe bune, din toate punctele de vedere, cu toti partenerii de transport. Prestarea tuturor serviciilor se efectueza in echipa in baza unei comunicari extrem de bune intre toate partile implicate.
Publicat 12 Aug. 2024 Reactualizat 12 Aug. 2024 Expiră 11 Sept. 2024