Gratis

Sofer - Agent interventie Bucuresti 3000 lei net

S.C. OK GUARD SRL

Candidatul Ideal

OK GUARD SRL, fondata in 1994, angajeaza sofer de interventie cu / fara atestat de agent de securitate. Constituie un avantaj fosti angajati MAPN.
Salariul net 3.000 lei.
Experienta minim 2 ani ca sofer.
Contract de munca din prima zi de angajare si concediul de odihna platit.
Sediul firmei este central, P-ta Romana - str. Caderea Bastiliei nr. 56-58, sector 1.
Date de contact: 0744.663.819

Descrierea jobului

Angajam sofer - agent de interventie firma de paza. ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄

OK GUARD SRL, companie de paza, protectie si monitorizare, cu o experienta din anul 1994, in domeniu.
Publicat 23 Oct. 2024 Reactualizat 24 Oct. 2024 Expiră 22 Nov. 2024