Gratis

SOCIAL MEDIA SPECIALIST

SC FARES BIO VITAL ONLINE SRL

Candidatul Ideal

Ești pasionat de marketing digital și îți dorești să faci parte dintr-o echipă care promovează un stil de viață sănătos prin puterea plantelor?
Căutăm o persoană creativă, pasionată de produsele naturale, cu o bună înțelegere a platformelor de social media.

Cerințe:

Experiență de cel puțin 2 ani în gestionarea conturilor de social media;
Administrare conturi Facebook și Instagram;
Abilități excelente de scriere creativă și comunicare pentru crearea de conținut relevant;
Elaborare materiale de promovare și comunicare;
Cunoștințe de strategie de marketing digital și analiza performanței;
Pasiune pentru sănătate, natură și un stil de viață echilibrat.

Descrierea jobului

Post disponibil la sediul companiei din Bucuresti, zona Unirii, angajat cu contract de munca. Nu dorim colaborari part-time sau remote.
︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀În rolul de Social Media Specialist, vei fi responsabil de crearea și implementarea strategiilor de social media, gestionarea și creșterea comunității online a brandului Fares. Vei colabora cu echipele de marketing, medicală și de cercetare pentru a dezvolta conținut atractiv, interactiv și aliniat la valorile noastre. De asemenea, vei analiza performanța campaniilor și vei optimiza comunicarea pe platformele Facebook și Instagram.
Ce oferim:

Oportunitatea de a lucra într-o companie cu tradiție de peste 90 de ani în sănătatea naturală;
Un mediu de lucru creativ, prietenos și dinamic;
Salariu competitiv

Fares este lider în domeniul ceaiurilor și suplimentelor naturale din România, cu o tradiție de peste 90 de ani. Ne mândrim cu moștenirea noastră și continuăm să aducem sănătatea și echilibrul în viața oamenilor prin produse autentice, realizate din plante atent selecționate. Dacă vrei să faci parte dintr-o echipă dedicată și să contribui la povestea noastră, te invităm să aplici!

Publicat 11 Sept. 2024 Reactualizat 11 Sept. 2024 Expiră 11 Oct. 2024