Gratis

SHOP MANAGER - GERARD DAREL in Baneasa Shopping City

GHP MANAGEMENT SRL

Candidatul Ideal

Candidatul ideal:
experienta minim 3 ani in vanzari si management, preferabil in domeniul fashion, luxury, retail de moda
cunostinte operare PC (word, excel etc)
limba engleza nivel mediu
abilitati de comunicare directa si coaching
initiativa si simtul responsabilitatii
promptitudine, flexibilitate si disponibilitate de a lucra in schimburi si in weekend
sociabilitate, gandire pozitiva si focus pe livrarea de rezultate
pasiune pentru moda si fashion si dorinta de a transmite si altora
capacitate de lucru in echipa si organizare
capacitate de a trata clientii intr-un mod profesionist

Descrierea jobului

Cautam SHOP MANAGER pentru boutiqul GERARD DAREL (haine si accesorii de lux) situat in Baneasa Shopping City.
Beneficii Oferite

︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄Pachet salarial atractiv format din Salariul fix + Bonus pentru atingerea targetului lunar.
Programe de pregatire profesionala in Romania si la Paris.
Flexibilitate a programului pentru situatii personale, in cazuri speciale
Comunicarea si relatiile cu VIP din media, social media si show biz

Descrierea companiei

Descrierea firmei
Compania noastra detine de 14 ani, in exclusivitate in Romania, franciza pentru brandul GERARD DAREL.
Publicat 12 Sept. 2024 Reactualizat 19 Sept. 2024 Expiră 12 Oct. 2024