Gratis

Shift Manager - Popeyes

Rex Concepts PLK Romania S.R.L.
3 poziții

Candidatul Ideal

Îți plac oamenii?
Vrei să te dezvolți pe tine și pe ceilalți?
Îți place când oaspeții tăi părăsesc restaurantul cu ︉︍︁︉︈︈︅︁​︈︊︆︊​︁︁︎︌​︉︅︍︆​︆︎︆︊︌︃︊︂︎︆︈︋zâmbetul pe buze?
Noile provocări îți dau energie să acționezi?
Dacă da, avem vești bune pentru tine! Avem jobul perfect pentru tine!

CERINTE:
Implicarea în buna funcționare a restaurantului și luarea de inițiative,
Entuziasm, energie și zâmbet zi de zi,
Atitudine pozitivă față de punerea în aplicare a sarcinilor și a obiectivelor de vânzări,
Disponibilitatea de a te dezvolta, de a învăța și de a fi motivat să acționezi,
Experiență în lucrul cu clienții,
Experiența în industria restaurantelor va fi un avantaj,
Experiența în gestionarea unei echipe sau derularea de proiecte independente va fi un avantaj.

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:
Vei conduce tura în conformitate cu standardele de calitate și procedurile de lucru ale companiei,
Vei gestiona activitatea echipei ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁︁︀︉​︉︇​︂︀︁​︁︄︈- vei fi responsabil pentru dezvoltarea și motivarea angajaților și vei asigura o atmosferă placută de lucru,
Vei avea grijă de disponibilitatea tuturor produselor necesare pentru a pregăti delicioasele preparate pentru oaspeții noștri,
Vei avea grijă de curățenia din restaurant,
Vei asista membrii echipei în îndeplinirea sarcinilor zilnice,
Ocazional, vei lucra la casa de marcat și vei pregăti produsele pentru serivre.

BENEFICII:
Un salariu atractiv
O atmosfera familiala si prietenoasa pentru a te simti ca acasa,
Training pentru dezvoltarea abilit??ilor profesionale,
Tichete de masa in valoare de 30 ron pe zi lucratoare,
Prime cu ocazia sarbatorilor de Paste si Craciun,
Bonus de recomandare a viitorilor colegi,
Bonusuri suplimentare bazate pe performanta conform politicilor interne,
Mediu de lucru stabil,
Program de lucru flexibil,
Posibilitatea de dezvoltare, promovare si de a evolua in cadrul companiei intr-un mediu de lucru placut si profesionist

Celebrul brand internațional Popeyes® a început cu o idee mare într-un mic restaurant, în anul 1972, în New Orleans, Louisiana și s-a transformat într-un succes care a cuprins întreaga lume.

Suntem o gașcă de oameni pasionați de bucătărie și de gustul puiului din Louisiana, cu misiunea de a fi cel mai iubit brand specializat pe carne de pui din România. Avem un plan de extindere foarte ambițios și ne dorim să angajăm oameni care să crească alături de noi.

Afla mai multe despre Popeyes:

Publicat 24 Sept. 2024 Reactualizat 28 Sept. 2024 Expiră 24 Oct. 2024